Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2021

Bankalar çoğu zaman ev hanımlarını önemser ve onların da ekonomiye katkı sunması adına, onlara da kredi açar. Bu tür kredilerde kredi notu yine önem taşısa da, fazlaca önem taşımaz.

2017 yılında yine bankalar ev hanımları için harekete geçecek ve çeşitli krediler açacak. Bu kredilerin kampanya hazırlıklarını sürdüren bankalar, kredileri kredi notundan çok, ipotek şartıyla vermeye hazırlanıyor.

Siz de ev hanımıysanız ipotek göstermek suretiyle, ipotek bedelinin yüzde yetmiş beşine kadar verilen kredilerden 2016 yılında yararlanabilirsiniz. İpotek gösterecek kadar değerli taşınmazları olmayan ev hanımlarının kredi alabilmesi çok fazla mümkün değildir.

Bankalar her ne kadar kampanyalar düzenlese ve ev hanımlarına kredi vermek istediğini dile getirse de bu şart her zaman aranmaktadır.

Aynı Gün Onaylı Kredi

Kredi notu sorgulama gibi işlemler ile uğraşmadan aynı gün onaylı kredi çekebilen ev hanımlarında aranan tek şart, ipotek şartıdır.

Bunun dışında ev hanımları eşleri üzerinden kredi alma hakkına da sahiptir. Eşinin gelir beyanını bankalara sunarak kredi çekebilen ev hanımları, bu tür kredileri çekerken eşlerinin rızalarını almaları gerekir.

Bu kredi türünde resmi olarak krediyi çeken eş olur. Fakat çekilen kredide banka ev hanımlarına özel prosedürleri uygulayarak krediyi çeken tarafa çeşitli imkanlar sunar.

Dosya masrafsız kredi, faiz indirimi ve ek hesap avantajı bu imkanlardan bazılarıdır.

Her Banka Ev Hanımlarına Kredi Verir

Bu konuda ev hanımlarına kredi veren özel bir bankanın ismini zikretmek mümkün değil çünkü her banka ev hanımlarına kredi verir.

2017 yılında da kredi notu öğrenme işlemler ile uğraşmadan ev hanımları istedikleri zaman kredi çekebilecekler.

İpotek koşuluyla ya da eş üzerinden olan bu krediler, elli bin liranın altında olursa aynı gün içerisinde onaylanır. Fakat elli bin liranın üzerindeki talepler bankalar tarafından özel olarak inceleneceği için bu tür kredileri almanız biraz daha uzun sürecektir.

Bu nedenle ev hanımı olarak 2017’da yüksek miktarlı kredi çekmeyi düşünüyorsanız hızlı bir şekilde harekete geçerek işinizi riske atmamanızı öneririz.

Önerilen Yazılar

İnternetten Para Kazanmak

Pandemi ile beraber internet üzerinden para kazanma isteği artmıştır.....

İnterneti Kullanıp Ünlü ve Zengin Olan Harika Gençler

İnternet artık büyük küçük herkesin hayatının bir....

Hesaplanmamış Sıfır Kredi Notları

Kredi çekmek amacıyla kredi notunu öğrenmek isteyenler, sorgulama....

© 2020 Gelirci.com | Tüm Hakları Saklıdır. Awarder 4