Kayıt Ol

Kayıt olun, görevler yapın ve kazanın.

Üyelik

Üyelik

Profil

Profil

Telefon numaranız hiç kimseyle paylaşılmaz.

Tamamla

Tamamla

Aşağıdaki Kullanıcı Sözleşmesi'ni okudum, kabul ediyorum.

Gelirci.com'a kayıt olmak için önceden bu sözleşmeyi okumayı unutmayınız. Kayıt olan herkes sözleşmedeki şartları kabul etmiş ve onaylamış olur. gelirci.com sözleşmedeki şartları değiştirme hakkına sahiptir.

 • +18, bahis, iddaa, siyasi, illegal site ve sosyal medya hesaplarına kesinlikle hizmet verilmemektedir.

 • Verilen görevler için yapılan yorum ve beğenilerden kesinlikle gelirci.com sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen görevi yapan veya görevi veren üyeye aittir.

 • Sosyal medya hesapları ve firmalar için yapılan yorumlar ve hizmetler bireysel üye bazında yapıldığından dolayı, görevlere verilen yorumlarda kanunlara ve nizama aykırı olanların görevleri onaylanmadığı gibi herhangi bir ödeme yapmama hakkı gelirci.com yönetimine aittir.

 • Multi hesap ile yapılan yorumların görülmesi, multi hesaplarlarla referans olunuduğu ve haksız kazanç elde edildiği, tespit edildiğinde gelirci.com yönetimi söz konusu hesapları kapatarak, haksız elde edildiği düşünülen kazançları ödememe hakkına sahiptir.

 • Yaptığınız görevlerin verilen görevlerle uyuşmaması durumunda gelirci.com yönetimi görevi reddetme hakkını elinde bulundurur.

 • Yaptığınız görevlerde müşteriyi veya hizmeti satın alanı mağdur edecek bir yorum, değerlendirme yapmanız yasaktır. Bu tarz işlem/işlemlerde gelirci.com ve hizmeti alan şahıs itibar ve müşteri kaybına uğradığı gerekçesi ile hakkımızda karalama kampanyası yapan kişiler hakkında gerekli hukuki işlem başlatma hakkı gelirci.com yönetimindedir.

 • Ödeme alabilmeniz için üyelik oluştururken cep telefonunuzun, ad ve soyadınızın ve ödeme alacağınız banka hesaplarının mutlaka adınıza olması gerekmektedir. Aksi takdirde gelirci.com yönetimi ödemeyi gerekli düzenleme yapılana kadar bekletme hakkına sahiptir.

 • Üyelikler kişilerin şahıslarına kayıtlı veya birinci derecede yakınına kayıtlı cep telefonları ile yapılabilir. Üye olanlara üyelik için gerekli aktivasyon kodunu onaylayarak siteye giriş yapabilir ve SMS almak istemezseniz ayarlardan kaldırabilirsiniz.

 • Başkalarına ait firma hesaplarına, sosyal medya hesaplarına, uygulamalara vb. benzeri görevlere gelirci.com tarafından hizmet verilmemektedir.

 • Üye olunan hesaplar kesinlikle ikinci kişilere devredilemez, ikinci kişiler tarafından kullanılamaz ve ikinci kişiler tarafından ödeme talebinde bulunamaz.

 • Gelirci.com sitesini ziyaret eden kişilerin kişisel verilerini güvence altına almak öncelikli amacımızdır. gelirci.com yasal mercilerin talepleri doğrultusunda müşterilerin kişisel bilgilerini, müşteriye haber vermeksizin paylaşma hakkına sahiptir. Sistemimize kayıtlı olan bilgiler, kayıt eden tarafından sadece hiç bir işlem yapmadığı takdirde kayıt edenin talebi doğrultusunda silinebilir. Bunun haricinde sistemimize kayıtlı olan kişisel bilgileri ileride oluşabilecek herhangi bir yasal durumda bilgi iletmek amacıyla saklamaktayız.

 • Gelirci.com'da minimum ödeme talebi 15TL. olarak belirlenmiştir. Alt limite ulaştığınızda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Minimum ödeme talebinin altında ödeme talebinde bulunulamaz.

 • Gelirci.com yönetimi ile ilgili şikayet veya istek talepleriniz için öncelikle sistemden "Destek Talebi" oluşturunuz. Destek talebi oluşturmadan farklı platformlarda hakkımızda karalama kampanyası yapan kişiler hakkında gerekli hukuki işlem başlatma hakkı gelirci.com yönetimindedir.

 • Gelirci.com yönetimine ait sosyal medya hesaplarında yapılan yorumlardan yorumu yapan üye sorumludur.

Zaten üye misiniz? Giriş Yapın
Ana Sayfaya dönmek için tıklayınız.